Elektronické cigarety

    Home  /  Elektronické cigarety

Elektronické cigarety

Rozlišujeme tři základní druhy elektronické cigarety, cartomizér, vatičkový systém nebo tankový systém. Tady při výběru záleží jenom na Vás, jaký produkt si zvolíte a bude Vám vyhovovat co nejlépe. Je dobré si o všech třech všechno prostudovat, abyste zjistili to nejlepší pro Vás. Můžete tak udělat právě teď!
Cartomizér se skládá ze dvou částí – cartomizeru a echomizeru, tento způsob vydrží 3 – 5 týdnů. Elektronické cigarety nabízíme také s tankovým systémem, ten je rozdělen do tří dílů – baterie, atomizéru a tanku, to je vyměnitelná náplň, která je vysoce hygienická. Třetí variantou je vatičkový systém, ten je složen ze tří částí – z baterie, atomizeru a cartidge. Baterii si můžete vybrat automatickou nebo manuální. Vždy záleží na tom, jak silný jste kuřák!

Pozorně vše prostudujte

Než se rozhodnete pro nějaký typ elektronické cigarety, opravdu si dobře o ní všechno pročtěte, aby Vám skutečně vyhovovala a splňovala všechny Vaše požadavky! Pokud si i přes veškeré informace nevíte rady, bez váhání se nás na všechno zeptejte!

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Elektronické cigarety Date | 12. 9. 2020

categories & tags

  • 300x600-blue-1509366921.jpg