K Jadranu se dopravíte pohodlně a levně

    Home  /  K Jadranu se dopravíte pohodlně a levně

K Jadranu se dopravíte pohodlně a levně

Cestování do Chorvatska vlastním automobilem je rok od roku dražší. A také je pro vás jako řidiče velmi namáhavé a vyčerpávající. Jeden den vaší dovolené pak musíte odpočívat po náročné jízdě a poslední den si také nemůžete užít. A co kdyby vás k Jadranu někdo dovezl? Pohodlně a s klimatizací, cestou byste zhlédli několik filmů, dali si občerstvení a vystoupili ve vaší dovolenkové destinaci. Autobusová jízdenka vás bude stát mnohem méně, než jízda vlastním autem!

Večer nasednete, ráno se vykoupete

Tak pohodlná může být doprava do Chorvatska autobusovou linkou. A samozřejmě tou moderní s veškerou výbavou. Čekají na vás pohodlné sedačky, toaleta na palubě a možnost drobného občerstvení během jízdy. Aby vám kilometry ubíhaly rychleji, můžete sledovat několik filmů a ráno už vás bude vítat nádherné moře před vámi a pohoří Biokovo za vámi. Odjezd je uzpůsoben tak, aby vyhovoval tradičním nástupním dnům v hotelech a apartmánech. Tedy v pátek odjíždíte z České republiky a do autobusu zpět nasedáte příští sobotu.

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem K Jadranu se dopravíte pohodlně a levně Date | 25. 5. 2020

categories & tags