Pobyty pro dokonalou postavu

    Home  /  Pobyty pro dokonalou postavu

Pobyty pro dokonalou postavu

Plánujete rodinnou dovolenou? Jedete i s malými dětmi? Hledáte místo, kde bude zábavy dost pro všechny a zároveň naleznete možnost, jak si odpočinout a nabrat energii? Navštivte náš nově vybudovaný hotel za účelem wellness Šumava. Budete překvapeni, kolik se toho dá dělat na jednom místě.
Pro dospělé bohaté možnosti různých výletů do okolí, turistické stezky, cyklostezky, in-line stezky, můžete si zahrát golf nebo tenis, můžete si u nás zaplavat přímo v hotelu nebo nedalekém jezeře, můžete si zapůjčit tandemové kolo, cokoliv Vás napadne, u nás můžete dělat, jelikož jsme na vše vybaveni. Pro děti je zajištěna velká herna, dětské hřiště, naplánováno spousta her a malování, možnost hlídání. Zkrátka každý si přijde na své. Wellness Šumava to je ta pravá rodinná dovolená.

Akce

Pro rodiny s dětmi máme akční ceny za ubytování a to dítě do 5 let bez nároku na lůžko či přistýlku je má pobyt zdarma, dítě do 15 let na přistýlce má pobyt za 50% cenu dospělého a dvě děti do 15 let na samostatném pokoji rovněž 50% ceny dospělého. Myslíme, že i tato nabídka Vás přesvědčí, že Welness Šumava je právě to, co hledáte.

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pobyty pro dokonalou postavu Date | 7. 7. 2020

categories & tags