Úložné prostory jako nedílná část postelí

    Home  /  Nezařazené  /  Úložné prostory jako nedílná část postelí

Úložné prostory jako nedílná část postelí

Jistě by vás neuspokojila patrová postel, šetřící vaše místo, kdybyste si k ní museli pořídit ještě peřináč. Je tedy samozřejmé, že téměř všechny typa mají různě řešené úložné prostory, kam se vejde vše, co nechcete, aby bylo přes den vidět. Praktickou vymožeností ůložných prostor je časté rozdělení na dvě části, takže pro každého uživatele máte oddělený prostor.
Úložný prostor bývá řešen většinou formou zásuvek pod spodní palandou, uložených na praktických kolečkách.

Výhoda „vyklápěček“


Některé úložné prostory jsou řešeny jako nedělené, jednoprostorové, například vyklopením vzhůru u spodního lůžka. Je to vhodné v prostorách, kde se chceme vyhnout případným stopám koleček, které mohou výjimečně vzniknout na choulostivých podlahovinách. Vyklápěcí palanda takové postele je opatřena speciálním pružinovým mechanismem, který usnadňuje manipulaci a zároveň zabezpečuje palandu ve zvednuté poloze a brání jejímu pádu. Patrová postel tak využívá osvědčené mechanismy, známé z válend s úložným prostorem.

Author | Comments | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úložné prostory jako nedílná část postelí Date | 1. 7. 2019

categories & tags